TERMY PODDĘBICE JUŻ OTWARTE

Ponad 12,5 tysiąca osób odwiedziło nasze baseny termalne do dnia 12 maja 2022 r. W obiekcie Term można skorzystać z kąpieli w siedmiu nieckach z wodą termalną o temperaturze od 32oC do 36oC. Ósma niecka jest z temperaturą wody wynoszącą 15oC, gdyż jest to basen schładzający.

W basenach zainstalowano urządzenia masażu ( natryski wąskie i szerokie), leżanki, rwącą rzekę oraz atrakcje ścian wodnych. Są udogodnienia dla osób niepełnosprawnych z możliwością wjazdu wózkiem na tern basenu lub zjazdu specjalną windą do wody.

Do atrakcji Term należą dwie duże strefy saun: parowa, fińska, infrared, zielona łąka, grota solna z tężniami, taras wypoczynkowy, wiadro bosmana, ścieżka Kneippa oraz wiele innych. W obiekcie można zjeść posiłek oraz dokonać zakupów w sklepie z asortymentem basenowym.

Dla osób pragnących się zrelaksować mamy strefę SPA, w której wykonywane są zabiegi fizjoterapeutyczne, masaże oraz kąpiele w wodzie termalnej i okłady borowinowe. Można także skorzystać z zajęć ruchowych (joga, tabata, zawsze sprawni, gimnastyka artystyczna dla dzieci i młodzieży) organizowanych w obiekcie w przestronnych salach lustrzanych.

W leżącym nieopodal obiekcie Integracji i Spotkań Osób Niepełnosprawnych (ISON) można skorzystać z pobytu dziennego lub noclegu. Do dyspozycji gości jest 15 pokoi 2 i 3-osobowych.

Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 22.00.

Szczegóły na stronie https://www.termy.poddebice.pl/